Apie mus

Apie mus

Mūsų kontora išskirtinė tuo, kad dirbame tik vienoje srityje: padedame klientams skyrybų metu ir kitose šeimos teisės bylose.

Tokia specializacija leidžia mums išskirtinai gerai pažinti būtent šio sudėtingo proceso teisinius niuansus, perprasti per daugelį metų Lietuvos teismuose sukauptą teisinę praktiką, iš anksto nuspėti būsimus sunkumus ir būdus jiems įveikti.

Per daugelį metų padėjome šimtams klientų ir įsitikinome, kad kiekvieno jų atvejis buvo išskirtinis. Todėl ypač daug laiko skiriame įvertinti individualią kliento situaciją, išsiaiškinti poreikius, pasiūlyti sprendimą ir užtikrinti, kad teikiama pagalba būtų ne tik profesionali, bet ir kūrybiška.

Daugiausiai iš to laimi, žinoma, klientai. Galime aiškiai ir atvirai įvertinti jų realias galimybes, siūlyti būtent jiems labiausiai tinkančius sprendimus, pasirūpinti, kad tiek asmeniniai, tiek verslo interesai būtų apginti geriausiu įmanomu būdu. Galiausiai – žinome, kaip šį sudėtingą procesą baigti taip greitai, kaip įmanoma.

Mūsų kontoros įkūrėjas advokatas Dainius Židanavičius yra įgijęs teisės magistro laipsnį, vėliau sukaupė daugiau nei dešimtmetį praktikos kaip advokato padėjėjas ir advokatas. Dainius nuolat tobulina žinias ir analizuoja teismų praktiką specializuotuose seminaruose ir mokymuose. Jo patirtį įvertino akademinė bendruomenė – Dainius skaitė paskaitas teisės studentams Mykolo Romerio universitete.

Kontoroje dirbanti profesionalių ir patyrusių teisininkų komanda taip pat padeda užtikrinti kvalifikuotą pagalbą klientams. Joje dirbantys profesionalai padeda klientams, susidūrusiems su smurtu artimoje aplinkoje ar kitokiomis prievartos formomis, pasitelkia savo patirtį užtikrinant vaikų interesus, sprendžia kitas sudėtingas situacijas. Darnus komandinis darbas garantuoja profesionalią, kiekvieno kliento asmeninius poreikius atitinkančią ir efektyvią pagalbą.

Didžiuojamės, kad žmonės, kuriems padėjome, vertina mūsų pastangas labai gerai – dauguma mūsų klientų kreipiasi gavę rekomendacijas.